Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8485
Stary 31.05.2013, 14:43
wolfy napisał(a):Wyświetl post

A nazywanie Rasiaka drewnem pokazuje tylko, jak wielkim ignorantem jesteś.
jest drewnem

technicznie jest drewniany jak stół, co wiele razy udowodnił.

no ale to nie temat na dywagacje o Rasiaku, bardziej mozna o Pietii który jest free

E: Skoro ma technike jak typowy polski piłkarz ...to jest drewnem. A na youtube to ja Ci moge z Beto pokazać filmik, Sikorskim i Grześkiem Kmiecikiem.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 31.05.2013 o godz. 21:09.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując