wolfy napisał(a):

A nazywanie Rasiaka drewnem pokazuje tylko, jak wielkim ignorantem jesteś.
|
jest drewnem
technicznie jest drewniany jak stół, co wiele razy udowodnił.
no ale to nie temat na dywagacje o Rasiaku, bardziej mozna o Pietii który jest free
E: Skoro ma technike jak typowy polski piłkarz ...to jest drewnem. A na youtube to ja Ci moge z Beto pokazać filmik, Sikorskim i Grześkiem Kmiecikiem.