Chciałbym aby Termalica i Zawisza widząc z jakim hohsztaplerem maja do czynienia wykrecili garbatym taki sam numer. Bramkarz Floty w ostatnim meczu wrzuciłby sobie piłkę do bramki jak Cabaj np. w 85 min. meczu. Wyobrażacie sobie wygląd ryja buraczanego profesorka
