Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
Od: 03.2012
Offline
#
62965
31.05.2013, 13:13
Mocny
napisał(a):
żenada żal patrzeć jak klub leci w chuja i to 3 raz z zasluzonym graczem...
Ale to, że zasłużony to nie oznacza, że trzeba go zatrzymać. Kosowski nie dawał tyle zespołowi co dawniej.
Mati_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mati_
Znajdź inne posty napisane przez Mati_