|
Tak z ciekawości spojrzałem na miejsce w tabeli Groningen prowadzonego przez Maaskanta: obecnie siódma pozycja. Niezły awans.
To tak w ramach równowagi wobec wcześniejszych wpisów pewnych osobników...
Ale za to my będziemy mieli Smudę - prawdziwy Polak z niemieckim paszportem, który jakimś cudem mówi po polsku mniej zrozumiale niż Holendrzy, kiedy akurat próbowali...
On na pewno nie przegra z Cracovią. No chyba że ta awansuje, wtedy sprawę pozostawiam otwartą (przyznam, że nie śledzę regularnie I ligi).
Są powody do optymizmu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.05.2013 o godz. 13:09.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|