Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8474
Stary 31.05.2013, 13:06
Tak z ciekawości spojrzałem na miejsce w tabeli Groningen prowadzonego przez Maaskanta: obecnie siódma pozycja. Niezły awans.

To tak w ramach równowagi wobec wcześniejszych wpisów pewnych osobników...

Ale za to my będziemy mieli Smudę - prawdziwy Polak z niemieckim paszportem, który jakimś cudem mówi po polsku mniej zrozumiale niż Holendrzy, kiedy akurat próbowali...
On na pewno nie przegra z Cracovią. No chyba że ta awansuje, wtedy sprawę pozostawiam otwartą (przyznam, że nie śledzę regularnie I ligi).

Są powody do optymizmu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.05.2013 o godz. 13:09.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując