Wyświetl pojedynczy post
Skrewdriver
Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#434
Stary 31.05.2013, 12:59
arti napisał(a):Wyświetl post
Tylko że to samo co R mówi/pisze o chamstwie i głupocie S to ja słyszałem od paru osób w Krakowie.
Wiadomo, że trener ma rządzić, a nie kopacze.
Ale ten trener ma wiedzieć co i jak robić.
Smuda czy ktokolwiek inny ma wejść do szatni Wisły i zrobić progres, a jak nie to niech spi.rdala na Marsa.
Słyszec można różne rzeczy, jedne to prawda inne nie
Ja to nazywam chujoploty, tu nie chodzi czy on jest prostakiem czy mężem stanu
Ma zrobić by w Wiśle było lepiej.
Smuda przeważnie umiał zbudowac dobrą drużyne lub dać jej podwaliny.
Dał dupy na maksa jedynie z kadrą, zjadła go presja i tyle, ciśnienie całego narodu było i nie dał rady.
Natomiast urągać gościowi zanim zacznie uważam nie fair, a tym ,którzy przytaczaja reksiów i innych błaznów hehe, polecam poczytac np alfabet Franka, lub zapytać np Zurawia czy Szymka co myśla na temat Smuda trener Wisły
Odpowiedz cytując