arti napisał(a):

Tylko że to samo co R mówi/pisze o chamstwie i głupocie S to ja słyszałem od paru osób w Krakowie.
Wiadomo, że trener ma rządzić, a nie kopacze.
Ale ten trener ma wiedzieć co i jak robić.
Smuda czy ktokolwiek inny ma wejść do szatni Wisły i zrobić progres, a jak nie to niech spi.rdala na Marsa.
|
Słyszec można różne rzeczy, jedne to prawda inne nie
Ja to nazywam chujoploty, tu nie chodzi czy on jest prostakiem czy mężem stanu
Ma zrobić by w Wiśle było lepiej.
Smuda przeważnie umiał zbudowac dobrą drużyne lub dać jej podwaliny.
Dał dupy na maksa jedynie z kadrą, zjadła go presja i tyle, ciśnienie całego narodu było i nie dał rady.
Natomiast urągać gościowi zanim zacznie uważam nie fair, a tym ,którzy przytaczaja reksiów i innych błaznów hehe, polecam poczytac np alfabet Franka, lub zapytać np Zurawia czy Szymka co myśla na temat Smuda trener Wisły