Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3351
Stary 31.05.2013, 11:04
Najlepsze jest to że oni w Bundeslidze płacą chyba 20x więcej(wiem wiem że inny poziom, ale jednak) i tam nigdzie takich beznadziejnych emblematów nie ma ...Tylko logo Bundesligi na ramieniu

a unas ...

W takim razie nie wiem po co na ramieniu jest jeszcze to gówno ;p któe zresztą też wygląda jak żart przy porównaniu do loga bundesligi ... Jaka liga, takie wszystko
Odpowiedz cytując