thechris napisał(a):

|
Nie, mylisz się całkowicie. Oni są przeciwieństwem roboli. Oni są polskimi celebrytami na tle prawdziwych piłkarzy i sportowców.
|
No w sumie może masz rację, jak tak patrze nie raz na grę naszej drużyny to coś pokroju "Gwiazdy " tańczą na lodzie mi się nasuwa ...
Trochę boję się nowego sezonu, tym bardziej przez tą reformę, ale skoro Mamy Smudę, to wszystko jest możliwe ; o