Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 31.05.2013, 10:50
thechris napisał(a):Wyświetl post
Nie, mylisz się całkowicie. Oni są przeciwieństwem roboli. Oni są polskimi celebrytami na tle prawdziwych piłkarzy i sportowców.
No w sumie może masz rację, jak tak patrze nie raz na grę naszej drużyny to coś pokroju "Gwiazdy " tańczą na lodzie mi się nasuwa ...
Trochę boję się nowego sezonu, tym bardziej przez tą reformę, ale skoro Mamy Smudę, to wszystko jest możliwe ; o
Odpowiedz cytując