Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9127
Stary 31.05.2013, 10:36
Informujemy, że doping na meczu z Zagłębiem prowadzony będzie z tzw. narożników.

Wszystkie osoby zainteresowane aktywnym dopingiem przez całe spotkanie zachęcamy do zakupu biletów głównie na sektor B oraz D.

Na sektorze G wyjątkowo z okazji Dnia Dziecka znajdować się będzie sektor szkolny, pojawią się także kibice z Lubina.

Popołudniu powinien pojawić się komunikat klubu ws. osób posiadających karnety i bilety na sektor C.


PS: Pamiętajmy także o wrzucaniu do puszek- niech każdy wrzuci 10 zł w końcu to ostatni mecz w tym sezonie a każdy chce widzieć na stadionie oprawy jak na meczu z Ruchem
Ostatnio edytowane przez heoij : 31.05.2013 o godz. 10:45.
Odpowiedz cytując