Informujemy, że doping na meczu z Zagłębiem prowadzony będzie z tzw. narożników.
Wszystkie osoby zainteresowane aktywnym dopingiem przez całe spotkanie zachęcamy do zakupu biletów głównie na sektor B oraz D.
Na sektorze G wyjątkowo z okazji Dnia Dziecka znajdować się będzie sektor szkolny, pojawią się także kibice z Lubina.
Popołudniu powinien pojawić się komunikat klubu ws. osób posiadających karnety i bilety na sektor C.
PS:
Pamiętajmy także o wrzucaniu do puszek- niech każdy wrzuci 10 zł w końcu to ostatni mecz w tym sezonie a każdy chce widzieć na stadionie oprawy jak na meczu z Ruchem 