Cytat:
|
Dla „Franza” ważne jest tylko wygrać tu i teraz, i w tym jest naprawdę jednym z najlepszych w Polsce
|
Widze element wspólny z naszym bossem
a co do Szałka to ......chłop gra w 6 lidze niemieckiej. Gdyby był tak dobry jak uważa przeciez tak nisko by nie grał....