Cytat:
|
Gdy zapytaliśmy go, czy mecz z Lechem był jego ostatnim przed własną publicznością, przyznał: - Na 70 procent tak. Mam kilka ofert zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Więcej będę wiedział po ostatnim spotkaniu z Legią Warszawa - stwierdził skrzydłowy Śląska.
|
Powyższe słowa Ćwielonga mnie przeraziły. Mam przeczucie, że wróci do Wisły Kraków.
Ma być przebudowa drużyny, a chcą ściągać młodych zawodników.
Jakich? Skoro najzdolniejsi idą za granicę, a reszta do Legii/Lecha?
Skład będzie pewnie zasilany Ćwielongami:/