Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
bercik860
Senior Member
Od: 10.2008
Offline
#
5029
31.05.2013, 09:51
SPRZEDAM:
-polo rugby, r. S
http://allegro.pl/polo-rugby-wisla-k...290531593.html
-koszulkę z długim rękawem JESTEM KIBICEM I TEGO SIĘ NIE WSTYDZĘ
http://allegro.pl/t-shirt-longsleeve...290531685.html
-koszulkę JESTEM DUMNY Z BYCIA POLAKIEM
http://allegro.pl/jestem-dumny-patri...290531738.html
+inne aukcje!
http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=5236181
bercik860
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bercik860
Znajdź inne posty napisane przez bercik860