|
Kończyła mi się umowa w Cyfrze, miałem wszystkie opcje (bez multiroommu, bo nie potrzebowałem)
Wysłałem wypowiedzenie.
Dzisiaj zadzwonili do mnie i za takie teoretyczne all inclusive, które na dziś nie istnieje, zaproponowano mi 12 miesiecy abonamentu z nowym dekoderem gratis za 144 zł miesięcznie.
Wchodzi w to Platinum i wszystkie dodatkowe VOD-y net VOD-y i wszystkie filmówki
Brać, czy walczyć?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|