Nie chce tlumaczyc kolegi ale zapewne chodziło o to że Leśny jak to ma w zwyczaju brylujac w mediach opowiada ze Ljuboja w ostatnim meczu zagra tylko jeszcze nie wie w jakim wymiarze czasowym.]
A co do do skakania gula, jesli Tobie skakal po kolejnych seryjnych mistrzostwach Wisły w ostatnich latach to i może niektórym tutaj tez skacze
