Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 31.05.2013, 07:55
KonŽado napisał(a):Wyświetl post
Wisły*
Piłkarze to są robole, którzy zresztą niezbyt wtwiązują się ze swoich zadań, więc nazywanie ich cyrkowcami nie jest nadużyciem, najpierw niech grają tak aby zasłużyć na miejsce w tym klubie
Nie, mylisz się całkowicie. Oni są przeciwieństwem roboli. Oni są polskimi celebrytami na tle prawdziwych piłkarzy i sportowców.
Odpowiedz cytując