KonŽado napisał(a):

Wisły*
Piłkarze to są robole, którzy zresztą niezbyt wtwiązują się ze swoich zadań, więc nazywanie ich cyrkowcami nie jest nadużyciem, najpierw niech grają tak aby zasłużyć na miejsce w tym klubie
|
Nie, mylisz się całkowicie. Oni są przeciwieństwem roboli. Oni są polskimi celebrytami na tle prawdziwych piłkarzy i sportowców.