Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 31.05.2013, 07:36
Przede wszystkim to, że trzymają go od października świadczy o tym, że jest po prostu tani = nie zależy im na drużynie, bo gdyby tak było, po wyrzuceniu Probierza ściągnęliby nowego trenera. Mecz słaby, ale trzeba się cieszyć z wygranej, bo nie wiadomo, ile jeszcze będzie do tego okazji
Odpowiedz cytując