Temat
:
Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze!
Wyświetl pojedynczy post
marcepun89
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
408
31.05.2013, 07:35
Cupiał już od kilku lat nie ma pomysłu na tą drużynę!
Wisła powinna zatrudnić trenera na minimum dwa lata, lecz perspektywicznego nie zaś czekającego na emeryturę Smudę.
marcepun89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcepun89
Znajdź inne posty napisane przez marcepun89