Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23828
Stary 31.05.2013, 07:10
Do Nowej Legii mają przyjść jakieś ogórki z rezerw Fluminense a nie pierwszoplanowe postacie tej drużyny. W lipcu jeszcze sobie pograją w pucharach ale od sierpnia koncentracja tylko na lidze, taka niestety smutna prawda o naszych pucharowiczach.
Odpowiedz cytując