Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 31.05.2013, 01:50
1q2 napisał(a):Wyświetl post
hehe, bez kitu, myślałem że po kolejnym koszmarnym sezonie i co ważniejsze - oglądania tych meczów i tych zawodników, nie będzie już nikogo kto stwierdzi że to trener, przygotowanie itp.
A z jakiej racji jedno wyklucza drugie? Sugerujesz że można winić albo trenera, albo zawodników? Kristos pisał, że nie sądzi że "to jak gramy jest winą tylko składu personalnego drużyny" i moim zdaniem ma rację. To nie jest wyłącznie wina zawodników. Kulawik też nie jest optymalnym rozwiązaniem i nie wykonuje jakiejś niesamowitej roboty. To nie znaczy, że trzeba go zwolnić.
Odpowiedz cytując