Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 31.05.2013, 00:13
1q2 napisał(a):Wyświetl post
hehe, bez kitu, myślałem że po kolejnym koszmarnym sezonie i co ważniejsze - oglądania tych meczów i tych zawodników, nie będzie już nikogo kto stwierdzi że to trener, przygotowanie itp.
Jak jestem skrajnym racjonalistą , to zawsze podejrzewałem że kristos to jest ukryta opcja z Myślenic
Biorąc pod uwagę, że chwali (albo chociaż doszukuje się logiki ) praktycznie każdą decyzję klubu, przez co średnio co pól roku zaprzecza sam sobie...
Coś musi być na rzeczy

Pokemony jadą po Kulawiku, dają szansę Smudzie, zaś ludzie racjonalni () powinni mentalnie przygotowywać się na nadchodzącą chujozę. Czytam na temat Kulawika mniej więcej to samo co na temat Moskala, Probierza* i Maaskanta, piszą te opinie te same osoby. Nie oczekiwałbym zmiany na lepsze

__________________________________________________ __
* Sam jechałem po Probierzu, ale bynajmniej nie dlatego że nie wycisnął 100% z ofiar losu snujących się po boisku w koszulkach Białej Gwiazdy. IMHO wyciągnął 90
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.05.2013 o godz. 00:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując