1q2 napisał(a):

hehe, bez kitu, myślałem że po kolejnym koszmarnym sezonie i co ważniejsze - oglądania tych meczów i tych zawodników, nie będzie już nikogo kto stwierdzi że to trener, przygotowanie itp.
Jak jestem skrajnym racjonalistą , to zawsze podejrzewałem że kristos to jest ukryta opcja z Myślenic
|
Biorąc pod uwagę, że chwali (albo chociaż doszukuje się logiki

) praktycznie każdą decyzję klubu, przez co średnio co pól roku zaprzecza sam sobie...
Coś musi być na rzeczy
Pokemony jadą po Kulawiku, dają szansę Smudzie, zaś ludzie racjonalni (

) powinni mentalnie przygotowywać się na nadchodzącą chujozę. Czytam na temat Kulawika mniej więcej to samo co na temat Moskala, Probierza* i Maaskanta, piszą te opinie te same osoby. Nie oczekiwałbym zmiany na lepsze
__________________________________________________ __
* Sam jechałem po Probierzu, ale bynajmniej nie dlatego że nie wycisnął 100% z ofiar losu snujących się po boisku w koszulkach Białej Gwiazdy. IMHO wyciągnął 90
