kristos napisał(a):

Tak sądzisz ?
Ja nie jestem taki pewny ,że to jak gramy jest winą tylko składu personalnego drużyny.
Jak dla mnie ,ta drużyna jest słabo przygotowana kondycyjnie i taktyczxnie.
|
Tak i nie. Kulawik musi się jeszcze sporo uczyć. Druga sprawa, że z tymi piłkarzami powyżej pewnego poziomu nie pogramy. To przepłacane miernoty. Obecnie trudno byłoby mi wskazać 5 piłkarzy którzy zasługują by nosić koszulkę Wisły i przygotowanie nie ma nic do tego, bo podobnie grali za Probierza czy Moskala.