Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 30.05.2013, 21:00
kristos napisał(a):Wyświetl post
Tak sądzisz ?
Ja nie jestem taki pewny ,że to jak gramy jest winą tylko składu personalnego drużyny.
Jak dla mnie ,ta drużyna jest słabo przygotowana kondycyjnie i taktyczxnie.
Nie potrafimy wymienić między sobą czterech piłek w ataku pozycyjnym , obrona przy stałych fragmentach gry zachowuje się beznadziejnie. Drużyna nie ma opracowanych żadnych schematów gry.
To wszystko praca dla trenera ,którą Kula albo nie wykonał ,lub wykonał żle.
Oczywiście to tylko moje zdanie ,chociaż Kosa też nie ma najlepszego zdania o Kulawiku.
Tak że ja nie będę "czapkował" .
No może troszkę przesadziłem. Po prostu po tym co zobaczyłem na jesieni nie spodziewałem się, że możemy wylądować w górnej połówce tabeli.
Odpowiedz cytując