|
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Bramki: 0-1 (0-1)
Strzały: 17-8 (8-4)
Strzały celne: 4-1 (0-1)
Posiadanie piłki (w %): 65-35 (61-39)
Spalone: 3-2 (0-1)
Rzuty rożne: 13-6 (7-2)
Dośrodkowania: 32-14 (20-5)
Faule: 13-13 (7-6)
Żółte kartki: 0-0
Czerwone kartki: 0-0
Zwyciezcow sie nie sądzi i tak nie mozna ukrywac, ze to i tak była kaszana. Ale na szczescie jeszcze 1 mecz i koniec tego sezonu.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 30.05.2013 o godz. 21:02.
|