Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22790
Stary 30.05.2013, 20:46
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Już ci pisałem ,że tu nie chodzi o kobiety ,które pracują w hipermarketach w niedziele ,tu chodzi o to żeby ludzie z nudów poszli w niedziele do Kościoła.Fałszywa troska kościelnych podnóżków
Idze idze bajoku.