|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline
|
|
AS82 napisał(a): 
|
Już ci pisałem ,że tu nie chodzi o kobiety ,które pracują w hipermarketach w niedziele ,tu chodzi o to żeby ludzie z nudów poszli w niedziele do Kościoła.Fałszywa troska kościelnych podnóżków
|
Idze idze bajoku.
|
|