Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 30.05.2013, 20:46
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
i ty się chcesz kibicem wisły nazywać gadając, że są cyrkowcami? nie zyczysz im 3 miejsca?
przestań..
Po pierwsze to kibicem Wisły z dużej litery. A po drugie to nie,w tym sezonie im tego nie życzę. Po co nam kompromitacja w pucharach? Rozumiem,że z takiej gry byłby zadowolony kibic Bełchatowa albo Miedzi ,ale raczej nie kibic Wisły. Słowo "cyrkowcy" jest tu delikatne,bo nikt ich nie wyzywa przecież od szmat,ku** i gorszych epitetów.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując