Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 30.05.2013, 20:31
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Powiem krótko: czapki z głów przed Kulawikiem, jeśli uda mu się tym składem zdobyć 6 miejsce * w lidze.

*sportowo
Tak sądzisz ?
Ja nie jestem taki pewny ,że to jak gramy jest winą tylko składu personalnego drużyny.
Jak dla mnie ,ta drużyna jest słabo przygotowana kondycyjnie i taktyczxnie.
Nie potrafimy wymienić między sobą czterech piłek w ataku pozycyjnym , obrona przy stałych fragmentach gry zachowuje się beznadziejnie. Drużyna nie ma opracowanych żadnych schematów gry.
To wszystko praca dla trenera ,którą Kula albo nie wykonał ,lub wykonał żle.
Oczywiście to tylko moje zdanie ,chociaż Kosa też nie ma najlepszego zdania o Kulawiku.
Tak że ja nie będę "czapkował" .
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując