Reserve Nawałce wystarczy część sztabu z Górnika w Wiśle.C też prędzej zgodzi sie na sztab Nawałki niż na ewentualny sztab Smudy z Szymkowiakiem i Frankowskim.
Wisielak czas przeszły ubóstwiali bo po dzisiejszej przegranej Górnik pożegnał sie z szansą na grę w europejskich pucharach.Teraz raczej znienawidzom i Nawałka raczej sie pożegna a w Wiśle ostatnio jest moda na powroty więc wszystko jest możliwe