Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#396
Stary 30.05.2013, 20:18
Reserve Nawałce wystarczy część sztabu z Górnika w Wiśle.C też prędzej zgodzi sie na sztab Nawałki niż na ewentualny sztab Smudy z Szymkowiakiem i Frankowskim.Wisielak czas przeszły ubóstwiali bo po dzisiejszej przegranej Górnik pożegnał sie z szansą na grę w europejskich pucharach.Teraz raczej znienawidzom i Nawałka raczej sie pożegna a w Wiśle ostatnio jest moda na powroty więc wszystko jest możliwe
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 30.05.2013 o godz. 20:21.
Odpowiedz cytując