Gwiaździsty napisał(a):

|
Dlatego bo to państwo odbiera przyjemność bycia ze swoimi rodzinami tym kobietom, które pracują w tych sklepach w weekendy.
|
Już ci pisałem ,że tu nie chodzi o kobiety ,które pracują w hipermarketach w niedziele ,tu chodzi o to żeby ludzie z nudów poszli w niedziele do Kościoła.Fałszywa troska kościelnych podnóżków