Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22789
Stary 30.05.2013, 19:42
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Dlatego bo to państwo odbiera przyjemność bycia ze swoimi rodzinami tym kobietom, które pracują w tych sklepach w weekendy.
Już ci pisałem ,że tu nie chodzi o kobiety ,które pracują w hipermarketach w niedziele ,tu chodzi o to żeby ludzie z nudów poszli w niedziele do Kościoła.Fałszywa troska kościelnych podnóżków
Ostatnio edytowane przez AS82 : 30.05.2013 o godz. 19:47.