Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 30.05.2013, 19:33
W końcu wygrana!
Ładny gol Chrapka, widać że jakiś potencjał w nim drzemie, musi pracować, pracować pracować.
Miśkiewicz ... Napraw te wykopy, bo jest masakra ...
Chavez ! Chłop gra ostatnio świetnie, naprawdę jestem mega zaskoczony, bo robi swoje, i to w dobrym stylu.
Reszta poprawnie, ale bez szału, mecz ogółem słaby, nawet bardzo, ale liczą się 3 punkty z trudnego terenu.
Odpowiedz cytując