Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1499
Stary 30.05.2013, 19:16
Oj dawno temu oglądałem tego zawodnika (Minto) w walce z Luanem Krasniqi, potem jeszcze z kimś choć już nawet nie pamiętam z kim. Miał chłopak fajne momenty, taki ofensywny pięściarz. Tylko mikrusik z niego jak na wagę ciężką...
Odpowiedz cytując