Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23817
Stary 30.05.2013, 15:54
Co Wy macie z tym najsłabszym mistrzem. Licytacja jak w przedszkolu! Mistrz to mistrz,najważniejsze osiągnięcie w kraju. Do tego jak się jeszcze zdobywa puchar to się jest kozakiem i tyle.
Odpowiedz cytując