Blaszczu16 napisał(a):

|
No cóż, mamy mistrza Polski najsłabszego od czasów Zagłębia. Jakich to człowiek dożył czasów...
|
A tam Zagłębia. Najsłabszy od Szombierek albo nawet Floty. O, Flota nie była nigdy mistrzem. Znaczy najsłabszy w historii!
Grunt by w....iał. Pierwszy dublet w Polsce od 2003 roku. Jeden z 5 w ostatnich 30 latach. 10 w historii ponad 80 lat polskiej ekstraklasy. Grunt by w....iał
