Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23815
Stary 30.05.2013, 15:03
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
No cóż, mamy mistrza Polski najsłabszego od czasów Zagłębia. Jakich to człowiek dożył czasów...
A tam Zagłębia. Najsłabszy od Szombierek albo nawet Floty. O, Flota nie była nigdy mistrzem. Znaczy najsłabszy w historii!

Grunt by w....iał. Pierwszy dublet w Polsce od 2003 roku. Jeden z 5 w ostatnich 30 latach. 10 w historii ponad 80 lat polskiej ekstraklasy. Grunt by w....iał
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując