Blaszczu16 napisał(a):

|
No cóż, mamy mistrza Polski najsłabszego od czasów Zagłębia. Jakich to człowiek dożył czasów...
|
No nie zgodzę się z Tobą . Rozumiem ,że legia jako Mistrz wielu nie odpowiada ale trzeba też być obiektywnym i Śląsk w tamtym sezonie czy My dwa lata temu zdobyliśmy Mistrzostwo w gorszym stylu niż dzisiaj legia i drużyna ze stolicy wcale nie jest taka słaba, na wielu pozycjach mają po dwóch równych piłkarzy a inne pozycje mają szanse wzmocnić , z pewnością nie będą przystępować do eliminacji LM bez nominalnego ,np. prawego obrońcy jak nam w przeszłości się zdarzało .