Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23813
Stary 30.05.2013, 14:52
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
No cóż, mamy mistrza Polski najsłabszego od czasów Zagłębia. Jakich to człowiek dożył czasów...
pomijając oczywiście "levadiową" Wisłę, dodałbym jeszcze Śląsk, który dostał bęcki od Rapidu B. a z którym Legia wygrała oba mecze w LE.
Odpowiedz cytując