Blaszczu16 napisał(a):

|
No cóż, mamy mistrza Polski najsłabszego od czasów Zagłębia. Jakich to człowiek dożył czasów...
|
pomijając oczywiście "levadiową" Wisłę, dodałbym jeszcze Śląsk, który dostał bęcki od Rapidu B. a z którym Legia wygrała oba mecze w LE.