Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23811
Stary 30.05.2013, 14:11
Nie ma żadnego odpuszczania. Jestem pewien, że awansuje Zawisza i Termalica.

Dzięki Polonii W. i prawdopodobnie 15 miejsca utrzymania PGE GKS to Cracovia zmazała plamę z utrzymania 08/09 bo już nie jest jedynym klubem, który utrzymał się dzięki licencjom

A w Rumunii 2 kluby nie dostały licencji i niezależnie od tego spadną 4 drużyny czyli tyle ile miało spaść a dzięki temu awansuje 6 z 2 ligi. Ja nie wiem czemu u nas się spadkowiczów utrzymuje.
Odpowiedz cytując