|
Nie ma żadnego odpuszczania. Jestem pewien, że awansuje Zawisza i Termalica.
Dzięki Polonii W. i prawdopodobnie 15 miejsca utrzymania PGE GKS to Cracovia zmazała plamę z utrzymania 08/09 bo już nie jest jedynym klubem, który utrzymał się dzięki licencjom
A w Rumunii 2 kluby nie dostały licencji i niezależnie od tego spadną 4 drużyny czyli tyle ile miało spaść a dzięki temu awansuje 6 z 2 ligi. Ja nie wiem czemu u nas się spadkowiczów utrzymuje.
|