ToTylkoJa napisał(a):

|
Więc dlaczego teraz miałoby być inaczej?
|
Choćby dlatego, że Kamiński ani nie rozwiązał ani nie rozwiąże kontraktu z Lechem. Rozwiązał za to swój kontrakt Celeban.
I żadnego strachu w Pyrlandii nie ma bo nie można się bać czegoś, czego nie ma; a tematu zakupu Kamińskiego przez Legię nie ma.