Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kole Jorz
Member
 
Od: 02.2013
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23810
Stary 30.05.2013, 13:22
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Więc dlaczego teraz miałoby być inaczej?
Choćby dlatego, że Kamiński ani nie rozwiązał ani nie rozwiąże kontraktu z Lechem. Rozwiązał za to swój kontrakt Celeban.
I żadnego strachu w Pyrlandii nie ma bo nie można się bać czegoś, czego nie ma; a tematu zakupu Kamińskiego przez Legię nie ma.
Odpowiedz cytując