Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23809
Stary 30.05.2013, 13:08
Kole Jorz napisał(a):Wyświetl post

3) Kamiński z kolei ma być kartą przetargową dla Legii przy rozmowach z Celebanem - jakoś wcześniej, gdy Legia sprzątała Bereszyńskiego, Dwaliszwilego, Jodłowca czy Brzyskiego Leśnodorski nie ogłaszał wszem i wobec, że zamierza ich kupić; nikt poważny nie ogłasza publicznie, że jest kimś zainteresowany jeszcze zanim zaczną się jakiekolwiek rozmowy z aktualnym klubem zawodnika.
Jak nie ogłaszał? Mówił wprost, że jak rozwiążą umowy z Groclinem, to trafią na Ł3. Jak coś się pisze, to należałoby zweryfikować informacje.

Poza tym do tej pory wszystko co mówił Leśny się sprawdzało, nie rzucał słów na wiatr. Więc dlaczego teraz miałoby być inaczej?

Ale jest dobrze, widać strach w pyrlandii i o to chodzi
Odpowiedz cytując