Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23807
Stary 30.05.2013, 12:05
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
Na forum Lecha zdaje się ogarnięte osoby się o tym wypowiedziały i jest to typowe pie....olo weszLo i nadprezesa Legiji.
Nie wiem czy takie typowe, bo ze wszystkich dostępnych polskich źródeł oni mylą się najrzadziej. I to na takiej zasadzie, że wszyscy mylą się prawie zawsze, a oni mają gdzieś 80% skuteczności. Czyli pewnie zamiast Kamińskiego będziemy mieli śpiewaka czy domniemanego śpiewaka Celebana. Piłkarsko lepszy.

Kole Jorz napisał(a):Wyświetl post
Wesz(L)aki po prostu pełnią jedynie rolę pożytecznych idiotów, zarówno dla Kamińskiego i jego managera, jak i dla Legii,

No, rzeczywiście. Najbardziej pożyteczni dla nas byli jak rozpętali aferę z Rado i Ljubo.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując