skttrbrain napisał(a):

|
Na forum Lecha zdaje się ogarnięte osoby się o tym wypowiedziały i jest to typowe pie....olo weszLo i nadprezesa Legiji.
|
Nie wiem czy takie typowe, bo ze wszystkich dostępnych polskich źródeł oni mylą się najrzadziej. I to na takiej zasadzie, że wszyscy mylą się prawie zawsze, a oni mają gdzieś 80% skuteczności. Czyli pewnie zamiast Kamińskiego będziemy mieli śpiewaka czy domniemanego śpiewaka Celebana. Piłkarsko lepszy.
Kole Jorz napisał(a):

|
Wesz(L)aki po prostu pełnią jedynie rolę pożytecznych idiotów, zarówno dla Kamińskiego i jego managera, jak i dla Legii,
|
No, rzeczywiście. Najbardziej pożyteczni dla nas byli jak rozpętali aferę z Rado i Ljubo.