Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22782
Stary 30.05.2013, 11:10
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
W Niemczech jakoś duże sklepy są pozamykane w niedzielę i nikomu to nie przeszkadza. Niedziela jest od relaksu i rozrywki, a nie robienia rodzinnych wycieczek do hipermarketu. No ale co wymagać od społeczeństwa, któremu z butów wystaje słoma od kilku pokoleń. Na tym właśnie opiera się powojenna Polska, ciemnota.
Dzisiaj gość w telewizji tłumaczył że dla wielu rodzin Niedziela jest jedynym dniem w którym można wyjść wspólnie z rodziną na zakupy. Więc dlaczego państwo ma im odbierać tą przyjemność.