|
W Niemczech jakoś duże sklepy są pozamykane w niedzielę i nikomu to nie przeszkadza. Niedziela jest od relaksu i rozrywki, a nie robienia rodzinnych wycieczek do hipermarketu. No ale co wymagać od społeczeństwa, któremu z butów wystaje słoma od kilku pokoleń. Na tym właśnie opiera się powojenna Polska, ciemnota.
|