Smyrgu napisał(a):

|
Do tego stoponiowa odbudowa kadry pilkarzy przez klub nie przez widzimi sie trenera i mozna widziec jakąś przyszlosc
|
Ciekawa opinia... Mógłbyś rozwinąć myśl?
Obojętnie jaką funkcję Smuda by w waszym klubie spełniał - współczuję. Mimo wszystko mam nadzieję, że nie spadniecie bo jakby nie było Wisła to Wisła i jakby słaba ona nie była zawsze to będzie rywalizacja z Wisłą, a nie z jakąś Niecieczą, Bełchatowem czy choćby Pogonią.
Smyrgu napisał(a):
Rozczarowuje mnie poziom i tresc dziennikarskich artykułow odnosnie tego tematu...rzekomo szanowane media
i dziennikarze to tak jak obecnie Wisla dołują okropnie...artykuły na zasadzie kopiuj wklej zero indywidualnego podejscia, analizy, przewidywań...wygląda to kiepsko!!!
|
Polskie dziennikarstwo sportowe to dno i wiadomo to nie od dzisiaj.
Znamienne, że po finale Ligi Mistrzów żaden polski pismak nie przeprowadził samodzielnie ani jednego wywiadu z żadnym piłkarzem Bayernu Monachium, lecz ograniczyli się do piłkarzy przegranej Borussii Dortmund i to chyba tylko do wiadomych trzech piłkarzy.
Z kolei sport.pl potrafi z jednej kilkunastominutowej konferencji przed/pomeczowej sklecić 20 osobnych artykułów.
Tak jak mówisz - kopiuj-wklej i wierszówka leci.