Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 30.05.2013, 09:46
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Tak, Smudzie sie udawalo. Z silnymi kadrowo Widzewem, Wisla, Amica/Lechem, Zaglebiem czy nawet i Legia (nie mial jakis katastrofalnych wynikow).
Natomiast ze slabymi kadrowo zespolami: Ratyzbona - spadek, Odra - spadek *), oraz repr, Polski (na tle pozostalych zespolow bylismy slabi kadrowo) - fatalne wyniki.

Sami sobie odpowiedzcie, czy Wisla jest teraz silna kadrowo, czy slaba.

Smuda czyni cuda. W Krakowie takie, ze Wisla bedzie pikowac mocno w dol.


Wciaz mam jednak nadzieje, ze trenerem bedzie ktos o kim nie mamy zielonego pojecia. Tak jak to bylo ostatnimi czasy.


*) sorry, oczywiscie z Odra nie spadl, tylko cudem sie utrzymal sie po barazach.
I wbijcie sobie do qrwa do głowy!!!
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując