bonawentura napisał(a):

|
Chyba żartujesz - Miśkiewicz miał przecież grać tylko przez ten sezon. To jest tak beznadziejny bramkarz, że jeszcze go będzie w przyszłym sezonie Bieszczad zastępował.
|
Broni dość dobrze, ale gra nogami woła o pomste do nieba.