Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 30.05.2013, 07:21
Moze w koncu jakims cudem z przypadkowego gola uda Nam sie wygrac z Gornikiem. Moze w koncu nie My bedziemy pieprzyc dobra serie tak jak to było np z Legia na R22 czy 2-3 sezony temu z Gornikiem na R22 a wlasnie na Gorniku odbijemy sobie niemoc wygrywania z tym zespołem. Punkty 2. jezeli na prawde Gornikowi nie zalezy na walce o puchary tak jak wielu tutaj twierdzilo to mamy 3 punkty ale bedac w rzeczywistym swiecie pewnie do tego nie dojdzie
Odpowiedz cytując