Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Poznań
Offline
#
23803
30.05.2013, 06:54
Na forum Lecha zdaje się ogarnięte osoby się o tym wypowiedziały i jest to typowe pie....olo weszLo i nadprezesa Legiji.
Takie z nich wyrocznie na weszLo, że okaże się, że jednak Pawłowski może zostać w Widzewie, czego klub jest na 100% pewny.
skttrbrain
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skttrbrain
Znajdź inne posty napisane przez skttrbrain