Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23803
Stary 30.05.2013, 06:54
Na forum Lecha zdaje się ogarnięte osoby się o tym wypowiedziały i jest to typowe pie....olo weszLo i nadprezesa Legiji.

Takie z nich wyrocznie na weszLo, że okaże się, że jednak Pawłowski może zostać w Widzewie, czego klub jest na 100% pewny.
Odpowiedz cytując