Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Poznań
Offline
#
23800
30.05.2013, 00:29
Emenems81
napisał(a):
Może i tak, ale mimo wszystko deklarować chęć przeniesienia się do przyjaciółki jest nie na miejscu i kibice amikorza zapewne będą o tym pamiętać.
Ale kto powiedział, że deklarował? Stanowski? WeszLo?
skttrbrain
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skttrbrain
Znajdź inne posty napisane przez skttrbrain