|
Pewnie co najmniej punkty ujemne w następnym sezonie lub nawet relegowanie. Nie ma tak, że grasz kiedy Ci się podoba. W pracy też tak chyba nie masz, co nie? Sponsorzy, telewizja, bilety... nie ma lekko. Nawet jakby Krzoska miał wybiec to by musiał wybiec bo kara finansowa byłaby taka, że łysy to by na jajkach wyłysiał jakby tą kwotę zobaczył. Nie byłoby nawet na zapas Orbitów dla Łukasza.
Swoją drogą w ramach oszczędności Wisła zapłaciła (kary, wpisowego, jeden ch...) 20 tysi za licencje na grę w pucharach europejskich... Hmm... Proponuje postarać się lub ewentualnie wykupić jeszcze licencje na grę w Copa Libertadores, CONCACAF Champions League oraz na występy w lidze NHL oraz w X-Factorze. Jest sposób na sukcesy? Jest. Było ponad 100 lat zdobywać te 13 mistrzostw to teraz w gablocie powiesimy z miejsca z 10 licencji, wszystkie "zdobyte" w sezonie sukcesów 2012/13. A to dopiero początek...
Ostatnio edytowane przez thechris : 30.05.2013 o godz. 00:03.
|