Temat
:
I Liga - temat zbiorczy.
Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt
Offline
#
296
29.05.2013, 21:00
jaro1985r
napisał(a):
Podejrzewam ,że w tej lidze jest już wszystko ustawione. Kopacze się znają, wiedzą kto chce a kto nie chce awansować i cyrk się kręci. To tak jak w ekstraklasie nagle świetnie zaczęły grać Podbeskidzie i Bełchatów, mieli sygnał o Polonii więc zaczęli "walczyć" o 15 miejsce.
Tylko naiwni wierzą w to ,że nagle dwie mega słabe drużyny zaczynają grać jak z nut na wiosnę. Kiedyś rozmawiałem z byłym graczem Wisły,teraz trenuje w niższych ligach,jak zaczął mi opowiadać jak to wszystko wygląda, jak się ustawia mecze to ciężko było w to uwierzyć
Gwiaździsty myślę ,że żydy są w dobrym kontakcie z byłymi kolegami z Niecieczy i wiedzą czy im się kupno meczów opłaca czy nie
Mamy zajebiste ligi: zamiast emocjonować się po sportowemu to ludzie rozkminiają kto chce a kto nie chce awansować
Aha na marginesie taka wiadomość z weszło, warto przeczytać jakie s....ysyństwo występuje w naszym kraju już nawet w ligach podwórkowych :
http://www.weszlo.com/news/15068-W_L..._lesne_dziadki
Grzesio Pater? Nie oceniam czy wszystko jest ustawione czy nie, ale tylko naiwny uwierzy gościowi który będzie chciał się wybielić pokazując jakie to całe środowisko złe a on biedny trybik w machinie.
...And Justice For All
Karamazow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karamazow
Znajdź inne posty napisane przez Karamazow