Glazik napisał(a):

|
Flota to najbardziej perfidna dupodajka w 1 lidze ... plakac sie chce jak sie patrzy na te przekrety w Polskiej kopanej... q*rwa jakie to smutne..
|
Nieciecza też śmierdzi. Już rok temu dała próbkę możliwości. W tym sezonie też mnie nic nie zdziwi... Choć chciałbym się mylić.