Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 29.05.2013, 20:22
Glazik napisał(a):Wyświetl post
Flota to najbardziej perfidna dupodajka w 1 lidze ... plakac sie chce jak sie patrzy na te przekrety w Polskiej kopanej... q*rwa jakie to smutne..
Nieciecza też śmierdzi. Już rok temu dała próbkę możliwości. W tym sezonie też mnie nic nie zdziwi... Choć chciałbym się mylić.
Odpowiedz cytując