Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.05.2013, 18:55
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Wbrew pozorom nie musi być tak źle. Otóż w dwóch ostatnich kolejkach Zawisza gra z niechcącą awansu Flotą oraz zdegradowaną już Polonią B., zaś Termalica podejmuje grającą o nic Olimpię i jedzie w gości do niechcącej awansu Floty. Z kolei parchactwo nawet jak dziś wygra jest punkt za Niecieczą i ma do rozegrania mecze z GKSem Tychy, który przejechał się dziś 5:0 po Warcie i w LEgnicy z Miedzią. Tak więc 6 punktów jest osiągalne zarówno dla Zawiszy, jak i Niecieczy podczas gdy nie jest oczywiste w przypadku żydów.
To wszystko może się zdarzyć przy założeniu, że T chce awansu. A chce?
Odpowiedz cytując