Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 29.05.2013, 18:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jak na razie Termalica przegrywa z Zawiszą u siebie.
Przegrywa też Flota.
Trzeba trzymać kciuki za Sandecję
eee. wierzysz w to?
były "emocje", ale na finiszu zmierza to w dawno przewidywanym kierunku...
Odpowiedz cytując