Temat
:
I Liga - temat zbiorczy.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
274
29.05.2013, 18:39
FraMat
napisał(a):
Jak na razie Termalica przegrywa z Zawiszą u siebie.
Przegrywa też Flota.
Trzeba trzymać kciuki za Sandecję
eee. wierzysz w to?
były "emocje", ale na finiszu zmierza to w dawno przewidywanym kierunku...
arti